قوانین سایت:
خواهشمند است جهت استفاده هرچه موثر تر از خدمات این سایت متن زیر را به دقت مطالعه نمایید.
شایان ذکر است ورود کاربران به این سایت و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و مقررات این وب سایت تلقی میشود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید که کلیه قوانین و مقررات این سایت منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد، لذا کاربران گرامی نیز موظف به رعایت کلیه مبانی و اصول قوانین مرتبط با کاربر میباشند.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر شخصی است که که وارد بخش ورود/ عضویت (واقع در در منوی سایت) می شود ودر فرم عضویت ثبت‌نام نموده و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت صنایع و خشکبار بازرگانی فرگون اقدام مینماید. مشتریان قادر خواهند بود طی 7 روز هفته و 24 ساعت در روز سفارش خود را به ثبت رسانند.

ارتباطات:
بازرگانی فرگون تا حدالامکان تمامی تلاش خود را برای ارتباط هرچه موثرتر با کاربران به کار برده است لذا کاربران گرامی قادر خواهند بود این وبسایت را درشبکه های مجازی (اینستاگرام،واتس آپ و..) دنبال نمایند یا اینکه از طریق دیگر روش های ارتباطی من جمله تماس تلفنی و یا ایمیل با ما ارتباط برقرار کنند.

راه های ارتباطی:

اینستاگرام: Fargoun.ir@

تماس: 09229002919

واتس آپ: 09229002919

ایمیل: info@fargoun.ir

حداکثر مدت زمان پاسخگویی 8 ساعت می باشد.

 

سیاست های حریم شخصی کاربر:
بازرگانی فرگون متعهد می شود که به اطلاعات خصوصی و حقوق اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و با تمام قوا از آن محافظت کند.و در راستای توسعه هرچه بهتر حفظ این امنیت برای کاربران خود دست از تلاش برندارد.

سیاست های حریم شخصی وب سایت:
لازم به ذکر است که تمامی محتویات این وب سایت اعم از :لوگو،علائم تجاری، عکس، مطالب، مقالات ،گرافیک و آرم و سایر محتویات تولید شده متعلق به بازرگانی فرگون بوده و هرگونه کپی برداری و نشر مطالب بدون کسب مجوز و ذکر منبع پیگرد قانونی دارد و شرعا حرام است.

تمامی محتویات این سایت و عکس محصولات توسط بازرگانی فرگون تولید و نشر شده است ؛ لذا هرگونه سو استفاده از محتویات ذکر شده تحت عنوان سرقت اموال میباشد ،در نتیجه پیگرد قانونی دارد.

پرداخت:

پرداخت وجه به صورت آنی از طریق درگاه پرداخت و یا شماره حساب اعلامی از سمت کارشناس فروش می‌باشد.